• 12.99

  Bocheńska sól lecznicza jodowo bromowa 1 kg

  Działa zarówno na skórę i błony śluzowe jak i na cały organizm. Rozpulchnia naskórek umożliwiając wchłanianie składników mineralnych. Działa antyseptycznie, wspomaga leczenie chorób skóry. Normalizuje czynności wegetatywnego układu nerwowego i układu przysadka-nadnercza, zmniejsza się przewodnictwo skóry, zmniejsza się nerwowość i pobudzenie; przeciwzapalny i odkażający.

 • 24.99

  ZABŁOCKA sól termalna jodowo- bromowa do kąpieli i peelingu 1 kg

  Jest to sól o najwyższym w świecie stężeniu jodu. Nadto w swoim składzie zawiera bardzo duże stężenie jonów: bromu, wapnia, magnezu, krzemu, selenu oraz niemal wszystkie pierwiastki śladowe

 • 16.99

  ZABŁOCKA sól uzdrowiskowa jodowo- bromowa do kąpieli 1,2 kg

  Zabłocka Sól Uzdrowiskowa wspomaga leczenie dolegliwości: reumatologicznych, neurologicznych, przemiany materii, ginekologicznych, dermatologicznych, laryngologicznych, dróg oddechowych. Posiada znakomite walory w odtruwaniu i regeneracji organizmu po intensywnym wysiłku sportowym. Nadto minerały w niej zawarte koją dolegliwości mięśni i ścięgien przyspieszając regenerację po zarówno w drobnych jak i poważniejszych urazach i kontuzjach.