• 7.29

  RUNOLAND Ekologiczny dżem z aronii bez dodatku cukru 200 g

  W Polsce aronia rozpowszechniona jest od około dwudziestu lat.
  Już Indianie wierzyli, że jagody te są darem Wielkiego Ducha i mają dobroczynny wpływ na zdrowie. Badania naukowców potwierdziły, że są one prawdziwą skarbnicą witamin, minerałów, przeciwutleniaczy i katechiny. Wszystko wskazuje na to, że składniki aronii zawarte w dżemie z aronii mają szansę zrewolucjonizować leczenie większości chorób cywilizacyjnych. Owoce aronii – lekko cierpkie i z gorzkim posmakiem są bardzo dobrym surowcem do wytwarzania wartościowych odżywczo i smacznych przetworów.

 • 11.00

  RUNOLAND Ekologiczny dżem z jagody leśnej bez dodatku cukru 200 g

  Dżemy z czarnej jagody wyśmienicie pasują jako dodatek do wielu potraw – ciast deserów, placków ,budyniu czy też do cieplej kromki chlebka.Będziemy znacznie rzadziej odwiedzać lekarza, jeżeli w naszej diecie nie zabraknie owoców jagodowych, Znajdujące się w nich kwasy owocowe, minerały, garbniki i antocyjany wpływają leczniczo na układ pokarmowy, krwionośny i działają bakteriobójczo w organizmie. Zawarte w tych owocach naturalne związki lecznicze poprawiają wiele funkcji organizmu i chronią przed licznymi chorobami

 • 8.89

  RUNOLAND Ekologiczny dżem z truskawki bez dodatku cukru 200 g

  Truskawki to jedne z najzdrowszych owoców świata. Są w ścisłej czołówce produktów najbogatszych w witaminę C, wyprzedzając nawet pomarańcze, cytryny i kiwi. Chronią przed anemią, posiadają właściwości odtruwające i oczyszczające, poprawiając przy tym przemianę materii. Truskawki bogate są w pektyny, mogą mieć korzystny wpływ na układ sercowo-naczyniowy obniżając poziom cholesterolu. Dżem truskawkowy RUNOLAND zachowuje naturalny smak owoców. Idealnie nadaje się on jako dodatek do pieczywa, gofrów, wypieków czy naleśników. Znajdziesz tam całe kawałki owoców.

 • 7.59

  RUNOLAND Jagody leśne w syropie 230 g

  Aby cieszyć się smakiem jagody w zimowe wieczory firma Runoland oferuje Państwu pyszne i zdrowe jagody w syropie. Jagody w syropie wyśmienicie nadają się jako dodatek do ciast i deserów

 • 7.29

  RUNOLAND Mus z owoców czarnego bzu 250 g

  Owoc czarnego bzu, jest to jeden z najstarszych roślin leczniczych. Ludzie już w starożytności docenili jego walory lecznice jak i smakowe. Plemiona słowiańskie uważały go wręcz za święty owoc. W dzisiejszych czasach jest to pospolita roślina występująca w całej Europie i środkowo-zachodniej Azji. Owoce czarnego bzu mogą zaoferować Państwu między innymi: antocyjany, flawonoidy, cukry (około 20%), garbniki, kwasy organiczne, witaminy A, B1, B2, zwłaszcza C, karotenoidy, enzymy, biopierwiastki.Dzięki nim możemy przeciwdziałać przeziębieniom i grypie. Poprawiają wydolność naszych naczyń krwionośnych oraz uśmierzają bóle migrenowe. Czarny bez walnie przychyla się do łatwiejszego usuwania toksyn z organizmu.