• 26.99

  ETJA Olej z nasion dzikiej róży 50 ml

  Jest otrzymywany poprzez tłoczenie na zimno pestek znajdujących się we wnętrzu dojrzałych owoców róży piżmowej. Zawiera kwas transretinowy, omega-6, omega-3, witaminę E oraz naturalne karotenoidy (kwas retinowy – witamina A). Pobudza aktywność i wzrost liczby fibroblastów, dzięki czemu wpływa na zwiększenie ilości prawidłowo zbudowanego kolagenu w skórze właściwej. Stymuluje regenerację tkanek, dlatego doskonały jest na rozstępy, blizny, oparzenia oraz owrzodzenia skóry. Regeneruję skórę zniszczoną nadmiernym wpływem czynników atmosferycznych (słońce, mróz, wiatr). Przeznaczony do pielęgnacji skóry starzejącej się, dojrzałej, suchej oraz spękanej.

 • 15.99

  KHADI Ajurwedyjski Olejek centella 10 ml

  Regeneruje, rewitalizuje i uelastycznia skórę. Zapobiega powstawaniu rozstępów i spowalnia proces starzenia się skóry.

 • 32.99

  OL’VITA Olej Arganowy kosmetyczny 50 ml

  zwany jest inaczej “marokańskim złotem” czy też eliksirem młodości. Olej ten pozyskiwany jest w wyniku tłoczenia na zimno  nasion  pochodzących z drzewa arganowego (Argania Spinosa) rosnącego tylko w Maroku. Olej arganowy jest wyjątkowo ceniony za swe unikatowe działanie zdrowotne i kosmetyczne.  W naturalnej postaci ma kolor żółtawy i delikatnie pachnie. Zaaplikowany w niewielkiej już ilości na skórę i delikatnie wmasowany, pozostawia ją nawilżoną, elastyczną i napiętą. Warto zaznaczyć iż nie powoduje przebarwień,  podrażnień i uczuleń, co potwierdzają  testy dermatologiczne. Olej arganowy można stosować w czystej postaci bezpośrednio na skórę.

 • 25.99

  OL’VITA Olej Tamanu kosmetyczny 30 ml

  100% Olej z pestek tamanu tłoczony na zimno. Dzięki tej metodzie tłoczenia w oleju pozostają niezmienione kwasy tłuszczowe, antyutleniacze oraz inne substancje aktywne niezbędne do utrzymania zdrowej i odpowiednio nawilżonej skóry.