• 57.99

  KHADI Ajurwedyjski Olejek Anti Aging przeciwzmarszczkowy 100 ml

  Ajurwedyjski olejek przeciwzmarszczkowy jest idealnym rozwiązaniem dla dojrzałej, zmęczonej, suchej skóry. Dzięki zawartym ziołowym składnikom olejek nadaje skórze zdrowy wygląd oraz przywraca jej naturalny blask.

 • 15.99

  KHADI Ajurwedyjski Olejek do ciała i twarzy z białą lilią 10 ml

  Olejek do twarzy stworzony z ajurwedyjskiej receptury przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej i dojrzałej. Niweluje zmarszczki.

 • 32.99

  OL’VITA Olej Arganowy kosmetyczny 50 ml

  zwany jest inaczej “marokańskim złotem” czy też eliksirem młodości. Olej ten pozyskiwany jest w wyniku tłoczenia na zimno  nasion  pochodzących z drzewa arganowego (Argania Spinosa) rosnącego tylko w Maroku. Olej arganowy jest wyjątkowo ceniony za swe unikatowe działanie zdrowotne i kosmetyczne.  W naturalnej postaci ma kolor żółtawy i delikatnie pachnie. Zaaplikowany w niewielkiej już ilości na skórę i delikatnie wmasowany, pozostawia ją nawilżoną, elastyczną i napiętą. Warto zaznaczyć iż nie powoduje przebarwień,  podrażnień i uczuleń, co potwierdzają  testy dermatologiczne. Olej arganowy można stosować w czystej postaci bezpośrednio na skórę.

 • 120.00

  SAHARACACTUS Olej z nasion opuncji figowej 30ml

  Olej wyraźnie ujędrnia skórę pobudzając naturalne procesy regeneracji. Poprawia napięcie i koloryt oraz skutecznie spowalnia procesy starzenia się komórek. Olej z nasion opuncji figowej to naturalny botoks.