• 39.99

  ABOCA Sedivitax 30 kapsułek

  Sedivitax w kapsułkach został opracowany w celu wspomagania snu i poprawy jego jakości. Produkt może być stosowany również w ciągu dnia, aby zmniejszyć napięcie i uzyskać uczucie relaksu.
  To podwójne działanie jest bardzo ważne dla uzyskania snu fizjologicznego, który nadchodzi, gdy organizm jest w stanie utrzymać zrównoważony stan spokoju, również w ciągu dnia, tak aby wieczorem być gotowym do nocnego odpoczynku.

 • 14.99

  COLFARM Nervocol complex 30 tabletek

  NERVOCOL Complex zawiera wyciągi z melisy, szyszki chmielu, różeńca górskiego i szafranu oraz witaminy: B6, B12, niacynę, ryboflawinę, tiaminę i tryptofan.

 • 12.99

  HEBRBAPOL KRAKÓW Melisa z szyszką chmielu 30 tabletek

  Melisa z szyszką chmielu korzystnie wpływają na uspokojenie oraz odprężenie organizmu. Polecane są osobom mającym trudności z zasypianiem szczególnie na tle nerwowym, rozdrażnionym oraz narażonym na stres.

 • 17.89

  HEBRBAPOL WROCŁAW Nervosol 100 g

  Nervosol jest to roślinny produkt leczniczy, tradycyjnie stosowany jako lek uspokajający i obniżający napięcie nerwowe.

 • 24.99

  HIMALAYA Ashvagandha 60 kapsułek

  Szeroko stosowana jest jako preparat uspokajający, wyciszający i przynoszący zdrowy sen.

 • 19.99

  OLIMP Forsen 30 kapsułek

  Preparat przeznaczony jako suplement diety dla osób prowadzących intensywny tryb życia, dążących do uzyskania stanu odprężenia, a dzięki temu łatwiejszego zasypiania.

 • 23.99

  OLIMP Forsen forte + melatonina 30 kapsułek

  Składniki skutecznie ułatwiające zasypianie. Forsen Forte – suplement diety w postaci kapsułek, zawierający kompozycję ekstraktów roślinnych, które wraz z melatoniną korzystnie wpływają na proces zasypiania. Preparat dodatkowo uzupełniony w magnez i witaminę B6 ważne w stanach zmęczenia i znużenia organizmu oraz witaminę B1 korzystnie wpływającą na układ nerwowy.

 • 19.99

  OLIMP Forstres 30 tabletek

  Forstres to suplement diety w postaci tabletek powlekanych zawierający kompozycję odpowiednio dobranych ekstraktów roślinnych, wspomagających organizm w sytuacjach stresowych, dodatkowo uzupełniony w magnez i witaminę B6 ważnych w stanach zmęczenia i znużenia.

 • 19.99

  OLIMP Stress Control 30 kapsułek

  Stress Control to suplement diety zawierający kompleks standaryzowanych ekstraktów roślinnych, m.in. różeńca górskiego, traganka chińskiego, ashwagandy, żeń-szenia syberyjskiego o właściwościach adaptogennych –wspomagających organizm w przystosowaniu się do życia w codziennym stresie; wzbogacony w L-teaninę, kwas pantotenowy, a także magnez i witaminę B6, które pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.