• 9.99

  NATUMI Dinkel napój orkiszowy 1 l

  Mleko orkiszowe bio jest produktem w 100% roślinnym, z powodzeniem  zastępuje mleko. Wyprodukowane z surowców niemodyfikowanych genetycznie. Ma zastosowanie jako samodzielny napój oraz jako dodatek do płatków, kawy, deserów i wszędzie tam, gdzie stosuje się mleko.

 • 9.99

  NATUMI Hafer napój owsiany 1 l

  MLEKO OWSIANE to produkt roślinny zastępujący mleko, wyprodukowany z surowców niemodyfikowanych genetycznie. Ma zastosowanie jako samodzielny napój oraz jako dodatek do płatków, kawy, deserów i wszędzie tam, gdzie stosuje się mleko. Produkt przeznaczony dla osób powyżej 3 roku życia.

 • 12.69

  NATUMI Hirse Napój z kaszy jaglanej naturalny 1 l

  Napój jaglany jest produktem w 100% roślinnym. To produkt roślinny zastępujący mleko, wyprodukowany z surowców niemodyfikowanych genetycznie. Ma zastosowanie jako samodzielny napój oraz jako dodatek do płatków, kawy, deserów i wszędzie tam, gdzie stosuje się mleko.

 • 10.99

  NATUMI Reis cocos Napój ryżowy kokosowy 1 l

  Mleko ryżowe to produkt roślinny zastępujący mleko, wyprodukowany z surowców niemodyfikowanych genetycznie. Ma zastosowanie jako samodzielny napój oraz jako dodatek do płatków, kawy, deserów i wszędzie tam, gdzie stosuje się mleko.

 • 10.39

  NATUMI Reis haselnuss mandel Napój ryżowy orzechowo- migdałowy 1 l

  NAPÓJ RYŻOWO-ORZECHOWO-MIGDAŁOWY to produkt roślinny zastępujący mleko, wyprodukowany z surowców niemodyfikowanych genetycznie. Ma zastosowanie jako samodzielny napój oraz jako dodatek do płatków, kawy, deserów i wszędzie tam, gdzie stosuje się mleko. Produkt przeznaczony dla osób powyżej 3 roku życia

 • 9.99

  NATUMI Reis natural Napój ryżowy naturalny 1 l

  Napój (mleko) ryżowe to produkt roślinny zastępujący mleko, wyprodukowany z surowców niemodyfikowanych genetycznie. Ma zastosowanie jako samodzielny napój oraz jako dodatek do płatków, kawy, deserów i wszędzie tam, gdzie stosuje się mleko. Produkt przeznaczony dla osób powyżej 3 roku życia.

 • 10.99

  NATUMI Reis vanilla Napój ryżowy waniliowy 1 l

  MLEKO RYŻOWO-WANILIOWE to produkt roślinny zastępujący mleko, wyprodukowany z surowców niemodyfikowanych genetycznie. Ma zastosowanie jako samodzielny napój oraz jako dodatek do płatków, kawy, deserów i wszędzie tam, gdzie stosuje się mleko. Produkt przeznaczony dla osób powyżej 3 roku życia.

 • 13.99

  NATUMI Soya Napój sojowy 1 l

  MLEKO SOJOWE  to produkt roślinny zastępujący mleko, wyprodukowany z surowców niemodyfikowanych genetycznie. Ma zastosowanie jako samodzielny napój oraz jako dodatek do płatków, kawy, deserów i wszędzie tam, gdzie stosuje się mleko. Produkt przeznaczony dla osób powyżej 3 roku życia.