• 30.99

  BRAVERAN pomaga wywołać i wzmocnić erekcję 8 tabletek

  BRAVERAN to naturalny suplement diety, który zwiększa wydolność psychofizyczną, pobudza popęd seksualny oraz pozytywnie oddziałuje na erekcję. Wspomaga regeneracje organizmu i działa antyoksydacyjnie.

 • 7.99

  NATVITA Muira Puama mielona 50 g

  Muira Puama tradycyjnie stosowana jako afrodyzjak, wzmacniający doznania seksualne, siły witalne oraz eliminujący impotencję. Znajdowała również zastosowanie w stanie depresji i stanach wzmożonego napięcia nerwowego. Działa anty-stresowo i pozytywnie na libido.

 • 21.99

  NATVITA Sarsaparilla mielona 100 g

  Sarsaparilla (Smilax officinalis) – zawiera w sobie bogactwo fitosteroli i jest stosowana w przypadku bardzo wielu dolegliwości.
  Wzmaga ukrwienie ciała, usuwa trucizny, stabilizuje układ limfatyczny i pobudza potencję.

 • 59.99

  NOW Maca 500mg 100 kapsułek

  Naturalny preparat stworzony na bazie wyciągu z korzeni rośliny Lepidium meyenil o uznanym działaniu odżywczym,energizującym, wspomagającym budowę i wytrzymałość masy mięśniowej. Odznacza się też wysoką zawartością błonnika, witamin i składników mineralnych, a tym samym wspomaga funkcje układu trawiennego i pracę całego organizmu.

 • 53.99

  NOW Saw Palmetto Extract 160 mg 60 kapsułek

  Saw Palmetto Extract – jest w pełni naturalnym preparatem, pozyskiwanym z tłoczonych na zimno owoców palmy Sabałowej. Doskonale wpływa zarówno na profilaktykę schorzeń gruczołu krokowego jak i redukcję jego przerostu.

 • 42.99

  OLIMP Erekton fast 8 tabletek

  Erekton Fast Olimp Labs to innowacyjny suplement diety opracowany z myślą o mężczyznach, którzy pragną utrzymać nienaganną sprawność fizyczną oraz seksualną. W składzie znajdziemy wysoką dawkę L-argininy i składników wpływających na witalność organizmu.

 • 38.99

  OLIMP therm line man 60 kapsułek

  Dla mężczyzn odchudzających się.
  Składniki wpływające na: Spalanie tłuszczu – Zmniejszenie apetytu – Libido – Testosteron

 • 38.99

  SUPERFOODS Maca w proszku 150 g

  Ekologiczny sproszkowany korzeń maca pochodzi z rejonów górskich Peru. Od setek lat stanowi podstawowy element diety w krajach Ameryki Południowej. Swoje cenne właściwości zawdzięcza m.in. trudnym warunkom uprawy. Jest rośliną występującą na najwyższych partiach gór. Ma delikatnie słodki, korzenny smak. Charakteryzuje się wysoką zawartością błonnika.