• 13.49

  NATVITA Jeżówka purpurowa korzeń cięty 100 g

  Jeżówka purpurowa korzeń pocięty (Echinacea purpurea) pochodzi z Ameryki Północnej. Nazwa jeżówki wzięła się stąd, iż roślina ta ma kwiaty przypominające kolce jeża, a z greckiego ”echinos” to jeż. Wielu z nas jeżówkę uprawia w ogródkach, dla jej walorów ozdobnych.

 • 4.99

  Ginkgo biloba miłorząb japoński liść 50 g

  Miłorząb, choć nazywa się go japońskim,  pochodzi z Chin. Tamtejsza medycyna od wieków wykorzystuje jego niezwykłe właściwości, doceniają je także producenci leków i kosmetyków na całym świecie. Miłorząb japoński działa odżywczo na skórę, zapobiega udarom mózgu i poprawia pamięć. Ekstrakt z miłorzębu ma przewagę nad viagrą.

 • 11.39

  Niecierpek drobnokwiatowy 50 g

  Niecierpek drobnokwiatowy (Impatiens parviflora) wspomaga leczenie chorób skórnych, chorób układu pokarmowego i moczowego, również regeneruje skórę w przypadku łuszczycy, atopowego zapalenia skóry i trądziku.

 • 8.99

  Bez czarny kora 50 g

  Kora czarnego bzu wykazuje silne działanie przeciwobrzękowe, przeciwgorączkowe, przeciwartretyczne, żółciopędne, przyspieszające przemianę materii, odkażające, oczyszczające układ moczowy z piasku i kamieni.

 • 23.99

  Bertram mielony 50 g

  To niezastąpiona i cenna przyprawa w kuchni Hildegardy. Bertram ma łagodno-ostry smak i można go dodawać do niemal wszystkich potraw. Odpowiada za przyswajanie witamin i składników odżywczych z pożywienia. Wzmacnia i chroni przed toksynami i substancjami szkodliwymi znajdującymi się w jedzeniu. Oczyszcza jelita z resztek pokarmu. Dzięki regularnemu spożywaniu bertramu możemy wspomóc nasz system nerwowy, wzmocnić pogodę ducha i poprawić nastrój.

 • 13.99

  Gotu Kola Wąkrota Azjatycka 50 g

  Korzystnie wpływa na krążenie, poprawia pamięć, wzmacnia naczynia krwionośne. Zawiera również składniki niezbędne do wytwarzania kolagenu, który podtrzymuje zdolność organizmu do odnawiania skóry i gojenia ran. Gotu Kola wspomaga prace mózgu oraz stymuluje działanie centralnego systemu nerwowego.

 • 9.99

  NATVITA Schisandra czerwona – cytryniec chiński 100 g

  Schisandra czerwona chinensis, czyli cytryniec chiński, to pospolite pnącze występujące głównie na terenie Chin. Od wieków wykorzystywana w medycynie chińskiej zwana jest „Wu Wei Zi”, co po chińsku znaczy „pięć smaków”.

 • 23.99

  NATVITA Schisandra czerwona – cytryniec chiński 250 g

  Schisandra czerwona chinensis, czyli cytryniec chiński, to pospolite pnącze występujące głównie na terenie Chin. Od wieków wykorzystywana w medycynie chińskiej zwana jest „Wu Wei Zi”, co po chińsku znaczy „pięć smaków”.

 • 38.99

  SUPERFOODS Maca w proszku 150 g

  Ekologiczny sproszkowany korzeń maca pochodzi z rejonów górskich Peru. Od setek lat stanowi podstawowy element diety w krajach Ameryki Południowej. Swoje cenne właściwości zawdzięcza m.in. trudnym warunkom uprawy. Jest rośliną występującą na najwyższych partiach gór. Ma delikatnie słodki, korzenny smak. Charakteryzuje się wysoką zawartością błonnika.