• 44.99 39.00

  DR JACOB’S Witamina D3 w kroplach 20 ml

  Tylko jedna kropla Witaminy słońca zawiera aż 800 j.m. witaminy D3. Jest to ilość zapewniająca odpowiedni poziom tej witaminy nawet u osób z zupełnym brakiem jej endogennego wytwarzania.

 • 87.99 79.00

  DR JACOB’S Witamina D3K2 w kroplach 20 ml

  Wysokiej jakości witaminy D3 i K2 (menachinon-7) rozpuszczone w wysokiej jakości, hypoalergicznym oleju słonecznikowym.

 • 73.99 69.00

  DR JACOB’S Witamina K2 w kroplach 20 ml

  Bioaktywna i łatwo przyswajalna witamina K2 (menachinon-7) rozpuszczona w ekologicznym, hypoalergicznym oleju słonecznikowym.

 • 97.00

  DUOLIFE ProDeacid 60 kapsułek

  Suplement diety ProDeacid® to bogate źródło łatwo przyswajalnych witamin, mikro i makroelementów a także pierwiastków niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ułatwiając oczyszczanie organizmu wspomaga jego regenerację i chroni przed patologicznymi zmianami, jakie są wynikiem zbyt wysokiego poziomu toksyn zmagazynowanych w naszym ciele. Regulując pH pozwala na zachowanie naszego organizmu w optymalnej kondycji.

 • 97.00

  DUOLIFE Vita C – naturalna lewoskrętne witamina C Forma płynna 750ml

  Czy możliwe jest szybkie zaspokojenie 100% zapotrzebowania organizmu na witaminę C w naturalny sposób jednym prostym ruchem? Dzięki najbardziej przyswajalnej lewoskrętnej witaminie C już tak! DuoLife Vita C wyraźnie wzmacnia układ immunologiczny dając organizmowi dużo więcej energii, zdrowie i dobrego samopoczucia na cały dzień! W pełni naturalna witamina C to źródło zdrowia, energii i dobrego samopoczucia – jednak wyłącznie pod warunkiem, że nie jest w żaden sposób modyfikowana, dzięki czemu utrzymuje swą naturalną postać. DuoLife Vita C jest niezastąpiona dla osób pragnących podnieść poziom witalności swojego organizmu. Dzienna sugerowana porcja to gwarancja wzmocnienia układu odpornościowego!

 • 350.00

  DUOLIFE Zestaw Dzień i Noc 2 x 750ml

  Suplement diety DuoLife to doskonałe źródło witamin oraz makro i mikroelementów. Polecany jest w celu wspierania psychomotorycznej aktywności organizmu w dzień (DuoLife Dzień) oraz wyciszenia emocji, neutralizacji toksyn i pogłębionego snu w nocy (DuoLife Noc). Suplement diety DuoLife jest suplementem o kompleksowym działaniu, dostosowanym do potrzeb dietetycznych zarówno dorosłego jak i młodego człowieka. Skuteczność działania DuoLife oparta jest na wykorzystaniu wspomagania wewnętrznych mechanizmów samonaprawczych organizmu na poziomie komórkowym. Przy doborze odpowiednich roślinnych ekstraktów wykorzystano najnowsze wyniki badań nad skutecznością i sposobem działania czynnych substancji roślinnych.

 • 49.99

  ICHEMIA Kwas L- askorbinowy Witamina C do spożycia 1kg

  Witamina C – czyli kwas L – askorbinowy to ważna dla organizmu witamina uczestnicząca w wielu procesach biochemicznych. Ponieważ w odróżnieniu od większości zwierząt, organizm ludzki nie potrafi sam syntetyzować wit. C, musi być ona dostarczana wraz z pożywieniem lub zewnętrznie na skórę.

 • 105.95

  LR HEALTH & BEAUTY Aloe Vera Sivera aloesowy żel do picia z miodem i ekstraktem z pokrzywy 1 litr

  Aloe Vera żel do picia Sivera LR Wartościowy ekstrakt z pokrzywy połączony 91% czystego miąższu z liścia Aloe Vera i 7% miodu kwiatowego – oto Aloe Vera żel do picia Sivera.

  Prawdziwy specjalista!

 • 95.95

  LR HEALTH & BEAUTY Pro Balance 360 tabletek

  Suplement z 12 kulturami bakterii probiotycznych z błonnikiem