• 10.99

  BINGO SPA sól do stóp grzybica i pękanie naskórka 550 g

  BingoSpa Sól do Stóp ze skłonnościami do grzybicy oraz pękania naskórka między palcami. Zawiera wyciągi z krwawnika, melisy, tymianku, glistnika i kory dębu wspomagane związkami mineralnymi. Produkt testowany dermatologicznie.

 • 10.99

  BINGO SPA sól do stóp z ekstraktem z kasztanowca 550 g

  Sól BingoSpa do stóp ze skłonnościami do pękających naczynek zawiera ekstrakt z kasztanowca – źródło escyny. Escyna uszczelnia ściany naczyń włosowatych i zwiększa ich przepuszczalność do stanu normalnego dzięki zmniejszeniu kruchości naczyń. Usprawnia się przepływ krwi w naczyniach żylnych, co hamuje krzepliwość krwi i przeciwdziała powstawaniu zakrzepów wewnątrznaczyniowych.

 • 10.99

  BINGO SPA sól do stóp ze skłonnościami do odparzeń i pieczenia 550 g

  Sól BingoSpa do stóp ze skłonnościami do pieczenia i odparzeń zawiera ekstrakty z szałwii, melisy i rumianku, które hamują rozwój drobnoustrojów i grzybów, zmniejszają skłonność do pocenia, przywracają naturalne pH skóry stóp oraz delikatnie ją nawilżają.

 • 10.99

  BINGO SPA sól do stóp ze skłonnościami do opuchlizny i obrzęków 550 g

  Opuchnięte stopy to wielki problem, który może dotknąć każdego z nas. Nasze nogi przez cały czas ciężko pracują, a czasem pojawiają się na nich obrzęki i opuchlizna. Szczególnie gdy pracujemy przez długi czas w pozycji siedzącej lub stojącej bez zmiany pozycji. Spowalnia się wtedy krążenie krwi, a w nogach powstaje uczucie ciężkości.

 • 10.99

  BINGO SPA sól do stóp ze skłonnościami do pocenia 550 g

  Sól do stóp ze skłonnościami do pocenia zawiera wyciąg z mięty, olejek miętowy oraz siarczan magnezu, siarczan glinowo-potasowy. Można stosować przy uczuciu “ciężkich stóp”. Polecana przed pedicure.
  Związki zawarte w soli do stóp ze skłonnością do pocenia powodują zahamowanie pocenia, dają odprężenie oraz zmiękczają naskórek stóp.

 • 10.99

  BINGO SPA sól do stóp zmęczonych 550 g

  Energizująca sól BingoSpa do pielęgnacji stóp zmęczonych zawiera ekstrakt z Guarany, olejek eukaliptusowy, minerały z Morza Martwego, siarczan magnezu i tlenek cynku. Odświeża i tonizuje, daje uczucie odprężenia, zmiękcza naskórek.

 • 10.99

  BINGO SPA sól do zimnych stóp z borowiną 550 g

  Borowinowa sól BingoSpa działa rozgrzewająco i przeciwzapalnie. Łagodzi bóle towarzyszące schorzeniom stawów, kości i mięśni.
  Działanie borowiny wspomagają dodane do soli BingoSpa związki magnezu i cynku. Zawarte w soli mikroelementy – żelazo, chrom, molibden, miedź – wzmacniają i odżywiają delikatną skórę stóp.

 • 12.99

  Bocheńska sól lecznicza jodowo bromowa 1 kg

  Działa zarówno na skórę i błony śluzowe jak i na cały organizm. Rozpulchnia naskórek umożliwiając wchłanianie składników mineralnych. Działa antyseptycznie, wspomaga leczenie chorób skóry. Normalizuje czynności wegetatywnego układu nerwowego i układu przysadka-nadnercza, zmniejsza się przewodnictwo skóry, zmniejsza się nerwowość i pobudzenie; przeciwzapalny i odkażający.

 • 10.99

  EPSOM siarczan magnezu siedmiowodny SÓL GORZKA 500 g

  Sól Epsom zwana inaczej solą gorzką, epsońską, Epsomit lub angielską – swoją nazwę zawdzięcza miejscowości Epsom w Anglii, gdzie sól ta była w dawnych wiekach odparowywana z tryskających tam źródeł. Wyglądem przypomina sól kuchenną (chlorek sodu), jednak jestgorzka w smaku (stąd nazwa), jest pozbawiona zapachu, ma neutralne dla skóry pH, podana doustnie działa jak osmotyczny środek przeczyszczający… ma również wiele innych zastosowań